Fashion Week - K MAG After Party !

I wanna cover Fashion Week show starting from the end. Not only because of that i still feel like dying as a consequence of dancing all n...


I wanna cover Fashion Week show starting from the end. Not only because of that i still feel like dying as a consequence of dancing all night long at After Party but because this ending party was just the most outstanding if to choose from all of them at the 5th FW edition.
This fiesta began from a misterious phone call from NOKIA with a question whether i have already shown myself at a cotton manufactory...
Seconds later it turned out that I was picked as the best dressed boy during the 5th edition of Fashion Week. And the jury was composed of representatives of such magazines as K Mag, Exclusiv, Dilemas and of Fashion People book and of course, of Nokia representative.
But there were still two wondefrul girls on the podium, Sabina Koryl and Tamara Gonzalez Perea.
All three of us got to be the lucky receivers of a brand new Nokia N9.
I've got it since ayer and, already, I just cannot imagine living without it.
Fast, easy to use with a dope camera, surely, it will be a co-creator of a many new posts on my blog.
Right after receiving this cool award, the party got started with a great impetus, Krzysztof Stróżyna as a DJ, he got as burned on the floor, and as a result we had to use a fire extinguisher! U've got to see it later when i'm be about to post it on here!


Swoją relacje z Fashion Weeku'u zaczynam od końca. 
Nie tylko dlatego, że nadal bolą mnie nogi od tańczenia na After Party ale także dlatego, że był to dla mnie najlepszy after piątej edycji tygodnia mody w Łodzi.
Impreza rozpoczęła się od tajemniczego telefonu od Nokii, z pytaniem czy pojawiłem się już w Wytwórni Bawełny...  Chwilę później okazało się, że to właśnie mnie jury składające się z przedstawicieli takich magazynów jak K Mag, Exlusiv, Dilemas oraz książki Fashion People i firmy Nokia wybrali jako najlepiej ubranego chłopaka podczas V edycji Fashion Week'u.
Wraz ze mną na podium stanęły dwie wspaniałe dziewczyny, Sabina Koryl i Tamara Gonzalez Perea. 
Cała nasza trójka jest teraz szczęśliwymi posiadaczami najnowszego telefonu Nokia N9
Minął dopiero dzień odkąd go mam, a ja już nie wyobrażam sobie życia bez niego. 
Szybki, prosty w obsłudze ze świetnym aparatem, 
na pewno będzie współtwórcą niejednej notki na moim blogu. 
Po odebraniu nagrody impreza nabrała rumieńców, za Dj'ką stanął Krzysztof Stróżyna, dzięki któremu na parkiecie zrobiło się tak gorąco, że konieczne było użycie gaśnicy, zresztą sami zobaczenie z relacji poniżej ! 


You Might Also Like

11 komentarze

 1. aż żałuje ze zrezygnowałam z after party :( Za rok na pewno nie odpuszczę :))

  Gratulacje wygranej, należało Ci się.
  Pozdrowienia.

  ReplyDelete
 2. Nie dziwię się, że stanąłeś na podium ;) Serdeczne gratulacje! Zdjęcia jak zdjęcia - pewnie klimatu imprezy w całości nie oddają, ale świetnie powychodziły, także szacun w stronę fotografa. ;)

  ReplyDelete
 3. Miło było poznać ;)))


  P.S. Perea to moje drugie nazwisko - Tamara Gonzalez Perea, ale byłeś taki uroczy, że wybaczam!

  Trzymaj się i do następnego<3,
  Tamara

  ReplyDelete
 4. świetne zdjęcia i świetny blog :)
  pozdrawiam i zapraszam do mnie na bloga

  P.S. Dodaję do obserwowanych

  ReplyDelete
 5. Ale żałuje, że nie poszłam na aftera k maga. ;< Na następnej edycji nie opuszczę już żadnego! W Pikusiu było genialnie ♥

  ReplyDelete