I love gold autumn !

 Na szczęście piękna złota jesień jeszcze się dla Nas nie skończyła.  Dzięki czemu mogę Wam jeszcze pokazywać nieco lżejsze zestawy, bez ci...

 Na szczęście piękna złota jesień jeszcze się dla Nas nie skończyła.  Dzięki czemu mogę Wam jeszcze pokazywać nieco lżejsze zestawy, bez ciężkich płaszczy i kurtek, choć na to też już jestem przygotowany. Dziś kilka nowości, które w sumie chciałem pokazać dopiero na Fashion Weeku na który wybieram się już niedługo . Ale już teraz postanowiłem się z Wami nimi podzielić. Bardzo się cieszę, że mój blog z dnia na dzień, coraz bardziej się rozwija i mam okazję współpracować z tak zdolnymi ludźmi. 
Dziś mam na sobie koszulę projektu Magdy Hasiak, wspaniałej poznańskiej projektantki, u której już niedługo bardzo możliwe, że będę uczył się szyć :) Torba zaś jest projektu młodej marki Scoono, z którymi już kiedyś miałem okazję współpracować.  Teraz na szczęście będzie tej współpracy dużo więcej, dzięki czemu poznacie dużo młodych, zdolnych projektantów, a moje zestawy będą znacznie ciekawsze. 
Ja tymczasem uciekam się pakować bo jutro spadam do Warszawy na prezentację Margiela for H&M i galę Fashion Magazine , no i świętować swoje urodziny ! 
shirt -  Magda Hasiak | belt - vintage | brancelet - Jack & Jones |  bag - Scoono | pants - Zara | shoes - 17 Gortz 

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Nadal obczajam tą stylizację, tą bluzkę i torbę. Jak to jest uszyte itd.

  ReplyDelete
 2. mnie się nie podoba koszulka wygląda jak byś miał rękę w gipsie

  ReplyDelete
 3. bluzka jest fantastyczna! nie do końca przekonuje mnie zestawienie kolorów szarość z brązem, uważam, że nie współgrają ze sobą, ale krój świetny!

  ReplyDelete
 4. Bardzo fajny i oryginalny wygląd, wyglądasz w nim świetnie :)
  Dodaję do obserwowanych

  ReplyDelete