Love the future !

No i zaczął się październik, mój ulubiony miesiąc w roku. Nie tylko za sprawą zbliżających się moich urodzin, imienin, Fashion Week'u czy Art & Fashion Festival w Poznaniu, ale także dzięki pięknym kolorom liści na drzewach i ulicach, jak i przyjemniejszej temperatury dla ciała. W tym roku październik zapowiada się u mnie bardzo pracowicie, dużo wyjazdów i podróży oraz kilka nowych dużych projektów. Pierwsze z nich zaczynam już jutro w Warszawie. Po godzinie 21 będziecie mogli mnie spotkać na otwarciu sklepu Celio w CH Arkadia będę tam razem z Vanitas'em oraz Macademian Girl. 
Wracając jednak do dzisiejszego posta, tym razem postawiłem na motyw zwierzęcy. Nie jest to jednak panterka czy zebra, a elektryzujący t-shirt z meduzami, marki Tideland. Bordowe spodnie są z wyprzedaży z Zary, a brokatowe sportowe Vansy pochodzą ze sklepu Sarenza.pl
fot. Kamil Olek
Cardigan - River Island | t-shirt - Tideland | pants - Zara | shoes - Vans via Sarenza.pl

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Uwiekbiam t-shirty z takimi motywami :)

  ReplyDelete
 2. Fajny t-shirt! :) Nie lubię października - jest za zimno :( Ale pociesza mnie to, że tyle wydarzeń w Poznaniu - PGA, PDF, tattoo konwent... No i Fashion Festival ;)

  ReplyDelete
 3. świetnie wyglądasz ! bardzo podoba mi się bluzka a zdjęcia są bardzo fajne ! ;)

  ReplyDelete
 4. prosty look urozmaicony vansami w ciekawy wzór.. I LIKE IT

  ReplyDelete