Promoszop.pl


W dzisiejszym poście chciałem Wam pokazać jak w prosty sposób można zaoszczędzić trochę pieniędzy podczas robienia zakupów przez internet.  Jakiś czas temu odkryłem świetną stronę z kuponami rabatowymi i promocjami. Promoszop, bo o nim mowa, to serwis w którym codziennie aktualizowane są promocje i kody rabatowe do kilkuset sklepów. W prosty sposób wykorzystałem dzięki niemu kupony i rabaty podczas świątecznych zakupów, oszczędzając tym samym kilkadziesiąt złotych. 
Poniżej możecie zobaczyć krótką instrukcję jak korzystać z promocji. 


Po wejściu na stronę Promoszop.pl, wpisujemy w wyszukiwarkę sklep do którego chcemy znaleźć aktualne promocje.  Ja wybrałem sklep obuwniczy Sarenza.pl w którym najczęściej robię zakupy internetowe. 


Po znalezieniu najbardziej atrakcyjnej dla mnie promocji kliknąłem sprawdź promocję, dzięki czemu dostałem unikatowy kod promocyjny. 


Zrobiłem zakupy, po czym przeszedłem do kasy, gdzie zgodnie z instrukcją wpisałem kod promocyjny i go zatwierdziłem.


I w ten oto prosty sposób mój rachunek został pomniejszony o 40 zł !  Promoszop.pl ma w swojej ofercie tysiące promocji i rabatów większych i mniejszych dzięki niemu codziennie można zaoszczędzić pieniądze na inne przyjemności. Szczerze polecam ten serwis i jeżeli będziecie mieli jakiś problem z wykorzystaniem kuponu, chętnie Wam pomogę. 
You Might Also Like

2 komentarze

  1. Naprawdę super blog...!
    ZAPRASZAM ---> http://gabriel-data.blogspot.com/ <--- ZAPRASZAM

    ReplyDelete
  2. Super opcja, podobnie jest na stronie kody rabatowe :)

    ReplyDelete