Dzień Kobiet z Zalando !


Dzień Kobiet ! W Polsce to święto obchodzimy już od ponad 100 lat. Większość z nas pewnie myśli, że jest to całkiem zwyczajne święto mające na celu celebrowanie płci pięknej. Jednak niewiele osób wie, że  to święto postało na cześć ofiar walczących o równouprawnienie kobiet. 
Przejdźmy jednak do dzisiejszego postu. Razem ze sklepem Zalando, przeprowadziliśmy akcję mającą na celu ułatwienie skompletowania zestawu każdemu mężczyźnie i kobiecie. Ja w tym dniu postawiłem na prostotę i elegancję. Klasyczny piaskowy trencz połączyłem z wąskimi granatowymi spodniami i butami mojej ulubionej marki, dostępnej tylko w Zalando - Zign Buty tej firmy jak już kiedyś pisałem cechują się naprawdę solidnym wykonaniem i wykorzystaniem wysokojakościowych skór. Brązowe dodatki w postaci klasycznych okularów Ray-Ban i ponad czasowego szalika Burberry dopełniają całość. Moim zdaniem zestaw ten byłby na Dzień Kobiet idealny, zabrakło tu tylko jednego... kwiatów, dla wszystkich pięknych Kobiet. :) 

W akcji Zalando wzięło udział jeszcze kilku innych blogerów i jedna przedstawicielka płci pięknej :)
Koniecznie zobaczcie jak im poszło ShinySyl, Gentlemen, Outdersen i Vanitas !
Oprócz zestawu dla siebie, stworzyłem także set dobry dla każdej dziewczyny na ten dzień.
Wykorzystałem podobne elementy co w swoim zestawie, oczywiście wszystkie te ubrania możecie znaleźć na stronie Zalando ! Mam nadzieję, że ten zestaw Wam się podoba !You Might Also Like

2 komentarze

  1. cool look!

    Visoo
    www.madeinvisoo.com

    ReplyDelete
  2. Bardzo fajna stylizacja. Buty z bliska prezentują się super

    ReplyDelete