Moje pierwsze mokasyny !

Czy tylko mi się tak wydaje, czy lato w tym roku jest wyjątkowo dziwne ? Raz totalnie zimno i mokro, raz upalnie jak w tropikach. Od skr...


Czy tylko mi się tak wydaje, czy lato w tym roku jest wyjątkowo dziwne ? Raz totalnie zimno i mokro, raz upalnie jak w tropikach. Od skrajności w skrajność. Dzisiejszy post ​ ​ był ​ zrobiony ​właśnie w jeden z takich dni. Temperatura blisko 40 stopni a w głowie tylko myśl o zimnym prysznicu. Na taką pogodę nie ma innej opcji jak krótkie szorty i bawełniany t-shirt. Ja swój zestaw znalazłem w bardzo przystępnej cenie w sklepie internetowym Denley.pl ​s​podenki za 39 zł, czy koszulka za 19 zł to naprawdę przystępna cena jak za tak dobrą jakość. Na ich stronie znajdziecie, naprawdę wiele produktów, zresztą na moim blogu myślę, że jeszcze nie raz się pojawi. Ten lekki, prosty zestaw połączyłem z moimi pierwszymi w życiu mokasynami. Cały czas miałem w głowie obraz dużo starszego mężczyzny ch​odz​ącego w mokasynach, postanowiłem się jednak przełamać i zamówiłem swoje pierwsze​ ​na wyprzedażach w Sarenza.pl Trzeba przyznać, że mokasyny z naturalnej skóry są niezwykle wygodne i nie męczy się w nich goła stopa przez długi okres. Jako dodatki uzupełniające całość tego zestawu postawiłem na retro zegarek Casio i moje nowe okulary Ray-Ban w takim samym klimacie.


sunglasses - Ray-Ban | t-shirt - Denley.pl | shorts - Denley.pl | watch - Casio | shoes - Tom Tailor

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Świetny blog, gdyby tylko mój mąż przekonał się do mokasynów :)

    ReplyDelete
  2. Te okulary to strzał w 10! Dla mnie to wieczny problem, dlatego pisze o tym w nowym wpisie na blogu - może zerkniesz? http://blog.ozonee.pl/jak-dobrac-okulary-przeciwsloneczne-do-twarzy-i-stylu-faceta/ Niestety, mało kto zwraca na to uwagę, a ich dobranie do twarzy tak wiele zmienia w jej odbiorze..

    ReplyDelete