Nowy rozdział! Założyłem swoją własną markę biżuteryjną - Holi Store!

 Trochę mnie tu nie było, "karierę" blogera modowego porzuciłem już dobre kilka lat temu.  Dostaje jednak od Was co jakiś czas pyt...

 Trochę mnie tu nie było, "karierę" blogera modowego porzuciłem już dobre kilka lat temu. 
Dostaje jednak od Was co jakiś czas pytania, co u mnie słychać i co robie w życiu. 
Od czasu ostatniego postu sporo się wydarzyło, ciężko by było w kilku zdaniach streścić kilka lat życia.  Myślę jednak, że najważniejszym punktem zwrotnym było założenie własnej marki biżuteryjnej w 2018r.  Od tego roku głównym moim zajęciem w życiu jest właśnie prowadzenie tej firmy jak i produkcja biżuterii. Ale czym jest Holi Store to młody concept, który powstał z myślą o osobach kochających modę, jak i aktualne trendy. W biżuterii wykorzystujemy najwyższej jakości minerały takie jak: kamienie półszlachetne, perły czy szkło murano lub ceramikę. Większość projektów powstaje w naszej pracowni w Warszawie, dzięki czemu możemy je swobodnie edytować na potrzeby naszych klientów lub tworzyć od podstaw indywidualne, personalizowane projekty. Biżuteria Holi Store wykonana jest z największą dbałością, tak aby zadowoliła nawet najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy także z zaprzyjaźnionymi jubilerami, artystami oraz hurtowniami, którzy uzupełniają nasz asortyment w biżuterię, apaszki czy akcesoria do włosów.
Przez 4 lata prowadzenia marki zostaliśmy docenieni przez wiele magazynów takich Vogue, Glamour, Joy czy Gala wszystkie nasze publikacje możecie zobaczyć w wyróżnionych relacjach na naszym Holi instagramie.


Koniecznie zobaczcie naszą najnowszą kolekcję, która właśnie miała swoją premierę na naszej stronie www.holistore.pl


You Might Also Like

0 komentarze