All Of The Lights !

Ciągłe wstawianie samych setów myślę, że nie ma sensu. Idea mojego bloga w końcu była inna. Tak jak obiecywałem na początku, chcę też ...


Ciągłe wstawianie samych setów myślę, że nie ma sensu. Idea mojego bloga w końcu była inna. Tak jak obiecywałem na początku, chcę też opisywać miejsca w których się bawię. Otóż w ostatnią sobotę odbyła się pierwsza edycja Skins Party w poznańskim klubie Cafe Mięsna. Impreza wzorująca się na dobrze pewnie Wam znanym brytyjskim serialu Skins.

Wspaniałe zdjęcia z imprezy wykonane przez Ewe Stróżyńską,idealnie oddają klimat sobotniej gorącej nocy.  Niestety, chociaż może na szczęście, nie do końca było tak jak w trailerze ze skinsów. Myślę, że każdy się wyjątkowo dobrze bawił tej nocy.

Neonowe zdjęcia z imprezy, stały się dla mnie inspiracją do odświeżenia swoich starych zdjęć wykonanych przez moją koleżankę Kaje Myhh,  z którą mam nadzieje już niedługo uda mi się stworzyć coś nowego :)

Oraz inspiracja muzyczna na dziś, 
idealnie oddaje mój dzisiejszy nastrój, a teledysk po prostu wymiata !
Nie mogę przestać jej słuchać !jacket - Bershka | t-shirt - Bershka | pants - Big Star | braceletes - Nike | sunglasses - vintage

You Might Also Like

4 komentarze

 1. a mnie jakoś mięsna już nudzi :/
  ale fakt- klimat miejsca jest niezastąpiony :)

  ReplyDelete
 2. OO :D
  Widze, że blog się rozwija.
  Super!

  ReplyDelete
 3. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete