Bow tie every day !

Muszka. Niestety nadal bardzo rzadko spotykana na naszych ulicach.  Mimo, że kokardy/muszki podczas ostatniego Fashion Week'u zrobiły...

Muszka. Niestety nadal bardzo rzadko spotykana na naszych ulicach. 
Mimo, że kokardy/muszki podczas ostatniego Fashion Week'u zrobiły swój wielki come back. Wciąż ich mało. Podczas FW prezentował je u siebie między innymi  Yohji Yamamoto i  Jean Paul Gaultier oraz wielu uczestników tygodnia mody. Z wielkim aplauzem, zostały przyjęte na czerwonym dywanie, podczas rozdania oskarów czy nagród Grammy.  Dlatego zachęcam wszystkich, bierzmy przykład z zachodu i przy następnej okazji kupcie muszkę, zamiast kolejnego krawata.

  Fotografowała :  Ewelina Ledzion

bow tie - Diuk |shirt - H&M | sweater - sh |belt - Leather shop | pants - H&M | shoes - Aldo

You Might Also Like

5 komentarze

 1. mega jest połączenie tego koloru swetra z muszką

  ReplyDelete
 2. jak zawsze - super!
  kocham muszki , a wszystko przez GG <3

  ReplyDelete
 3. Ejże,niezły-oldschoolowy kształt i pasek połączony z nowoczesną (chociaż w sumie nie do końca,bo odrobinę mi zalatuje '90) tarczą.
  I cyferki fluorescencyjne,hehe.
  A co to otwieraczy do piwa,do czas zostać mężczyzną(a to jest w ogóle ma rada uniwersalna i prześmiewcza,bo nie mogę pojąć co to hasło oznacza,więc doradzam ,,zostanie mężczyzną'' dziewczętom również) i otworzyć pierwsze piwo o krawężnik,pozbywając się jednocześnie pasków paskudnych.
  Amen

  ReplyDelete