ART4ART !

3 lutego odbyła się kolejna odsłona galerii mody sztuki ART4ART Gallery wKupcu Poznańskim. Tym razem główne skrzypce należały do polskiej m...

3 lutego odbyła się kolejna odsłona galerii mody sztuki ART4ART Gallery wKupcu Poznańskim. Tym razem główne skrzypce należały do polskiej mody.Wydarzeniem łączącym wszystkie pokazy była prapremiera Kalendarza Joost.
Wieczór rozpoczął się od pokazu BISKUP HANDBAGS Katarzyny Biskup czylifantastycznych torebek łączących w sobie aktualne trendy wzornictwa i kolorów z funkcjonalnością i najwyższą jakością. Po nim nastąpiła premiera kolekcji Michała STAROSTA oraz męskiej kolekcji Katarzyny Kmiecik. Projektanci towarzyszyli pokazom przez cały wieczór, przyjeżdżając z Warszawy dosłownie tylko na ten event. Podwójny pokaz - aktualnej kolekcji Urban Fusion oraz zapowiedzi wiosennej Symbiosis - to pokaz kreacji Natashy Pavluchenko, dwukrotnie z rzędu nagradzanej przez publiczność za najlepsze kolekcje na Łódzkim Fashion Week.
Po krótkiej przerwie, w trakcie której przypomniano o rozpoczęciu licytacji Kalendarza Joost nastąpił finał pokazów krótką serią kreacji wieczorowych marki i butiku Infini.Pokazy ww kolekcji zapoczątkowały również swoją handlową stronę w Poznaniu, wprowadzając swoje kolekcje do butiki Infini w Kupcu Poznańskim.
Należy podkreślić, że tym samym znaczący polscy projektanci nie są już tylkozamknięci w Warszawie, ale są otwarci na cały kraj, przybliżając się poprzez pokazy i współpracę handlową - jednym słowem wielka moda w Poznaniu.

You Might Also Like

3 komentarze

 1. It had be great action! Nice photos. :)

  http://stylebyveronika.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Cudowne zdjęcia ! Wystawa z tego co widzę faktycznie porządna musiała być :) pozdrawiam serdecznie !

  ReplyDelete
 3. kurczę, uwielbiam oglądać relacje z pokazów i wystaw! Sukienka z ostatniego zdjęcia skradła mi serce! ;)  zapraszam częściej, będzie mi przemiło! ;)

  ReplyDelete