Volga Verdi Competition !

Jest i post, a wraz z nim długo oczekiwany konkurs !  Jakiś czas temu wspominałem o tajemniczej paczce z gorącej Kalifornii.  Właśnie w...

Jest i post, a wraz z nim długo oczekiwany konkurs ! 
Jakiś czas temu wspominałem o tajemniczej paczce z gorącej Kalifornii. 
Właśnie w niej dostałem świetny t-shirt od Volga Verdi, który możecie zobaczyć poniżej. 
Tydzień później okazało się, że ten sam wybrał Adam Gallagher :) 
Koszulkę połączyłem z ramoneską z naturalnej skóry, woskowymi butami, skórzaną torbą oraz czarnymi wąskimi jeansami tworząc tym samym ciężki, rockowy klimat którego ostatnio jestem wielkim fanem !
Jak Wam się podoba taka odsłona ? 
Co do konkursu, zasady proste wystarczy polubić mój profil na facebooku,
oraz fan- page Volga Verdi 
A w komentarzu poniżej zostawić swoje imię, nazwisko oraz mail. 
Do wygrania wybrania przez Ciebie dowolna koszulka od Volga Verdi !
Czas trwania konkursu 7 dni od teraz :)

New thread, new competition!

Recently i've mentioned a secret package from hot California.
There was a fantastique t-shirt from Volga Verdi in it, which you can see below.
It turned out that the same one was chosen by Adam Gallagher:)
This t-shirt i mixed with a leather jacket, wax-colour shoes, leather bag and black tight jeans to receive a heave rock outfit which i love these days!
How do you like this one?
What about the contest, the rules are simple. All you've got to do is 'like' my profile on facebook,
and Volga Verdi fanpage
The last step is to live your own name and e-mail in the comment below. Do you want to win one of these nice t-shirts from Velga Verdi? Let's go!









jacket - vintage | t-shirt - Volga Verdi | pants - Zara | bag - vintage | shoes - H&M | watch - Dolce & Gabbana 



You Might Also Like

147 komentarze

  1. zestaw i Twój i Adama tak samo mi się podoba:)

    ReplyDelete
  2. Agnieszka Insińska
    agnieszkazg@o2.pl

    ReplyDelete
  3. Olivia Spychaj olivia.spychaj@op.pl

    btw: jaram się ramoneską <3

    ReplyDelete
  4. Jolanta Dudkiewicz milka1222@o2.pl

    ReplyDelete
  5. Bartek Piekara

    bartekpiekara@interia.eu

    Great !

    ReplyDelete
  6. szymon piwowarski
    symon5@op.pl

    pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

    www.szymonpiwowarski.blogspot.com

    ReplyDelete
  7. Marta Sobczak! marta.anna.sobczak@wp.pl

    Oczywiście HYPE. Uwielbiam Twoje stylizacje :)

    ReplyDelete
  8. Krzysztof Sobiesiak
    krispriestly@gmail.com

    ReplyDelete
  9. the t-shirt is killin me, simple and perfect
    THOMA BAPTISTE, thoma.baptyst@gmail.com take it easy

    ReplyDelete
  10. Asia Gajdziak
    siostra94@autograf.pl

    ReplyDelete
  11. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  12. Ramoneska jest genialna!
    Bardzo mi się tu podoba.

    ReplyDelete
  13. właściwie jest to pierwszy blog o modzie męskiej na jaki udało mi się trafić :) świetne, bardzo podoba mi się koszulka!

    elwira.p93@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Boże! Uwielbiam Cię! Jesteś moim ulubionym męskim blogerem! :)

    ReplyDelete
  15. Ah, wszystko gra jak malina :)
    Męski bloger - my favorite :)

    HIGH FIVE ! :D

    ReplyDelete
  16. nice shirt, nice jacket, really like your outfit

    ReplyDelete
  17. buty masz meega świetne!!
    całość rewelacyjna !

    ReplyDelete
  18. aj fajnie tu u Ciebie! Dodaje do obserwowanych <3


    noname88@tlen.pl

    martii-martini fashion

    ReplyDelete
  19. świetne zdjęcia ! Mega po prostu .

    ReplyDelete
  20. dzięki! :) świetny zestaw!

    Aga Kowalska, kowalska.a3@gmail.com

    ReplyDelete
  21. Przemek Skarżyński
    przemeks1994@wp.pl

    ReplyDelete
  22. Michalina Pilich
    m.pilich@o2.pl

    ReplyDelete
  23. Paulina Befinger
    befkaa@wp.pl

    ReplyDelete
  24. Magdalena Pasierbek
    madziorek158@o2.pl

    ReplyDelete
  25. Piotr Kaczmarzyk
    kaczmarzyk@aol.pl

    ReplyDelete
  26. Ewelina Pic
    ewelicious@mtv.pl

    ReplyDelete
  27. Julita Król

    julita0076@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Mateusz Maciejczyk
    mat.mac.umb@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Paulina Jabłońska
    stoookroootkaaa@o2.pl

    ReplyDelete
  30. Radek Mazurek
    soltero@tlen.pl
    :)

    ReplyDelete
  31. genialny zestaw!

    claraa.bender@gmail.com
    clara bender

    ReplyDelete
  32. Kacper Golba
    katerek@op.pl

    pozdrawiam :3

    ReplyDelete
  33. Kinga Nowak
    pomnik_krolewny@wp.pl

    ReplyDelete
  34. Agnieszka Dudka
    aga.dudka@wp.pl

    ReplyDelete
  35. Monika Hurnik
    monikahurnik@gmail.com

    ReplyDelete
  36. em.kluczynska@yahoo.com
    Emma Kluczyńska :)

    świetny look !

    ReplyDelete
  37. yaaay! koszulki są świetne:)
    Natalia Wiśniewska
    natt.wisniewska@gmail.com

    ReplyDelete
  38. Bartosz Góralewski

    bartosz_goralewski@wp.pl

    ReplyDelete
  39. Julia Cabaj
    juliacabaj@tlen.pl

    ReplyDelete
  40. Weronika Nabiałek
    nabialek.weronika@gmail.com

    ReplyDelete
  41. Krzysztof Krupnik
    dead.kennedys@interia.pl

    ReplyDelete
  42. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  43. Paulina Staranowicz
    noowicz@autograf.pl

    ReplyDelete
  44. Ola Siatkowska
    0laszenko@wp.pl
    :D

    ReplyDelete
  45. Wiola Czajkowska, w.czajkowska123@hmail.com

    ReplyDelete
  46. Agnieszka Borkowska borkosiasta@o2.pl

    ReplyDelete
  47. Justyna Maj - zloota@onet.eu

    ReplyDelete
  48. Mariusz Urbanowski - dreamingboy1719@gmail.com

    ReplyDelete
  49. kamus27@interia.pl
    Łukasz Jaćkiewicz

    ReplyDelete
  50. Borys Korban
    tobealadygaga@gmail.com

    ReplyDelete
  51. Ryszard Gajda
    rysiekgajda@op.pl

    ReplyDelete
  52. Justyna Kaciczak
    justyna.kaciczak@interia.pl

    ReplyDelete
  53. Mary
    mery818@gmail.com ;)

    ReplyDelete
  54. Laura Łyczak
    laurka0112@wp.pl

    ReplyDelete
  55. Aleksandra Gąsior
    kreolcia16@wp.pl

    ReplyDelete
  56. Dorota Jakkielska
    lola1315@amorki.pl

    ReplyDelete
  57. ilona pawlowska, kokunio@gmail.com

    ReplyDelete
  58. Marta Pasikowska
    pasikowskamarta@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Justyna Sakowska
    justyna.sakowska@gmail.com

    ReplyDelete
  60. Anna Brzozowska-Gąska
    brzoza59@wp.pl

    ReplyDelete
  61. Małgorzata Kołatka
    gosiakolatka@o2.pl

    ReplyDelete
  62. Zosia Szczyplińska
    zszfb@wp.pl

    ReplyDelete
  63. Jacek Rękas
    jacek.r1@gmail.com

    ReplyDelete
  64. Ula Żachowska

    lychejam@gmail.com

    ReplyDelete
  65. Magdalena Bielak
    magda.bielak1@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Natalia Dumicz
    ndumicz@gmail.com

    ReplyDelete
  67. Paulina Bobowska
    paulenka91@wp.pl

    ReplyDelete
  68. Marcin Biziorek
    psychol_m@wp.pl

    ReplyDelete
  69. Patrycja Jabłonowska
    qwertyuiopoiuytrewqwer@gmail.com

    ReplyDelete
  70. Aleksandra Bartoszek
    alexandra773@o2.pl

    ReplyDelete
  71. Kamila Gromczyńska
    kaamilaa1991@op.pl

    ReplyDelete
  72. Paweł Pierzchała
    pierzchalapawel111@gmail.com

    ReplyDelete
  73. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  74. Weronika Frymarkiewicz
    frymarkiewicz@poczta.onet.pl

    ReplyDelete
  75. Misia Musiolik
    misiaslava@yahoo.pl

    ReplyDelete
  76. Aneta Dzielińska
    ancia__007@tlen.pl

    ReplyDelete
  77. Magdalena Kryńska
    mm.krynska@gmail.com

    ReplyDelete
  78. Paulina Jaworska
    palkanet@onet.eu

    ReplyDelete
  79. Magdalena Maćkowiak. lena1312@o2.pl

    polubione juz dawno;d

    ReplyDelete
  80. Patrycja Świergiel

    patrycjaquen@gmail.com

    ReplyDelete
  81. Dominika Bednarz
    debelis96@gmail.com

    ReplyDelete
  82. Emilia Stawska
    emilkaa@onet.eu

    ReplyDelete
  83. stefanieforester@wp.pl

    Stefania Arek

    ReplyDelete
  84. Joanna Partyka
    asior28.97@wp.pl

    ReplyDelete
  85. Kinga Rackiewicz
    KRackiewicz@gmail.com

    ReplyDelete
  86. Milena Słowikowska
    milenastranger@gmail.com

    ReplyDelete
  87. Dominika Gajda
    rrrag.doll@gmail.com

    ReplyDelete
  88. Ewelina Żymańczyk

    ewemar.leg@wp.pl

    ReplyDelete
  89. Marcin Zyzak

    zyzakmarcin@gmail.com

    ReplyDelete
  90. Krzysztof Brzozowski
    krzysztof.brzozowski96@wp.pl

    ReplyDelete
  91. eN Wu
    natalia341@poczta.onet.pl

    ReplyDelete
  92. Patryk Gorek
    patryqss@gmail.com

    Już kocham Twojego bloga :D

    ReplyDelete
  93. Karolina Paszkowska
    karolina.paszkowska.92@o2.pl

    ReplyDelete
  94. Dorota Tomaszkiewicz-Mondry

    dorotamondry@wp.pl

    ReplyDelete
  95. dorota wysocka
    dorota_wysocka@epf.pl

    ReplyDelete
  96. Maja Kielar
    majakielar@gmail.com

    ReplyDelete
  97. Natalia Królak
    natalia.krolak@gmail.com

    Zapraszam na mój fun page https://www.facebook.com/Szpadzistka

    ReplyDelete
  98. Katarzyna Socińska
    k.socinska@gmail.com

    ReplyDelete
  99. Mateusz Riabow

    boyfriend.as@gmail.com

    ReplyDelete
  100. Marta Budner

    marta.budner@wp.pl

    ReplyDelete
  101. Iwona Jaguszewska
    iwona.jaguszewska@gmail.com

    ReplyDelete
  102. Julia Szymenderska
    jszymenderska@gmail.com

    ReplyDelete
  103. Michał Berner
    e-mail: misiek600@poczta.fm

    ReplyDelete
  104. Ewa Brzezińska
    dejnaa@go2.pl

    Pozdrawiam :)

    ReplyDelete
  105. Weronika Kokoryn
    nika1240@gmail.com

    świetnie wyglądasz ;)

    ReplyDelete
  106. Magdalena Świątkiewicz
    atenav@wp.pl

    ReplyDelete
  107. Anna Wojech
    enigma-aw@wp.pl

    ReplyDelete
  108. Alicja Moskalik
    alicja.moskalik@o2.pl

    ReplyDelete
  109. Michał Muczko magnol666@o2.pl

    ReplyDelete
  110. Marcin Grygier
    info@marcingrygier.com

    ReplyDelete
  111. Kamil Haponiuk
    hapo55@wp.pl

    ReplyDelete
  112. Agnieszka Wiśniewska
    pepinek300@gmail.com

    ReplyDelete
  113. Ewa Ziemnicka
    effcia990@o2.pl

    ReplyDelete
  114. Gabriela Gąsiur
    gasiura@gmail.com

    ReplyDelete
  115. Fatima Saqlain
    fatilicious@rocketmail.com

    ReplyDelete
  116. Karolina Ubysz
    karolynka.ubysz@gmail.com

    ReplyDelete
  117. Beata Drozd
    onaaa81@wp.pl

    ReplyDelete
  118. Elżbieta Świtulska
    lizzie@wp.pl

    ReplyDelete
  119. pshemko.paszkowski@gmail.com

    pshemko paszkowski

    ReplyDelete
  120. klaudialiczbinska@gmail.com

    ReplyDelete
  121. Katarzyna Grochowska
    katarzyna.grochowska@poczta.onet.pl

    ReplyDelete
  122. zbigniew.ziober@gmail.com

    Zbigniew Ziober

    ReplyDelete
  123. Swestalker@Gmail.com

    Szymon Walasek

    ReplyDelete
  124. Marcelina Siek
    marcelina_siek@wp.pl

    ReplyDelete
  125. Dorota Talar
    dorota.talar@o2.pl :-)

    ReplyDelete
  126. Magda Rąpała

    madzia94gg@interia.pl

    ReplyDelete
  127. Karolina Kmiotek
    minipolka85@gmail.com a zestaw mi sie bardzo podoba jaki tutaj zaprezentowales :)

    ReplyDelete
  128. Jurkiewicz Paweł
    paweljurkiewicz@poczta.fm

    ReplyDelete
  129. Emma Kluczyńska
    em.kluczynska@yahoo.com

    Ramoneska świetna !

    ReplyDelete
  130. Even when you is often 'roughing' this situation from inside the wilderness this summer season,
    you won't need to be happy with plain old sausages over hold you included in the trees and shrubs neighborhood. Each individual wine gift baskets can be adjusted along at the 67-inch metal framework, as well as it sufficiently strong to prevent what ever the case foodstuffs you may desire connected to in which. Their gas has been less heavy in addition to the soft than only a baked cheesecake.

    Also visit my web blog cuisinart toaster oven reviews tob-30bw

    ReplyDelete