Volga Verdi Competition !

Jest i post, a wraz z nim długo oczekiwany konkurs !  Jakiś czas temu wspominałem o tajemniczej paczce z gorącej Kalifornii.  Właśnie w...

Jest i post, a wraz z nim długo oczekiwany konkurs ! 
Jakiś czas temu wspominałem o tajemniczej paczce z gorącej Kalifornii. 
Właśnie w niej dostałem świetny t-shirt od Volga Verdi, który możecie zobaczyć poniżej. 
Tydzień później okazało się, że ten sam wybrał Adam Gallagher :) 
Koszulkę połączyłem z ramoneską z naturalnej skóry, woskowymi butami, skórzaną torbą oraz czarnymi wąskimi jeansami tworząc tym samym ciężki, rockowy klimat którego ostatnio jestem wielkim fanem !
Jak Wam się podoba taka odsłona ? 
Co do konkursu, zasady proste wystarczy polubić mój profil na facebooku,
oraz fan- page Volga Verdi 
A w komentarzu poniżej zostawić swoje imię, nazwisko oraz mail. 
Do wygrania wybrania przez Ciebie dowolna koszulka od Volga Verdi !
Czas trwania konkursu 7 dni od teraz :)

New thread, new competition!

Recently i've mentioned a secret package from hot California.
There was a fantastique t-shirt from Volga Verdi in it, which you can see below.
It turned out that the same one was chosen by Adam Gallagher:)
This t-shirt i mixed with a leather jacket, wax-colour shoes, leather bag and black tight jeans to receive a heave rock outfit which i love these days!
How do you like this one?
What about the contest, the rules are simple. All you've got to do is 'like' my profile on facebook,
and Volga Verdi fanpage
The last step is to live your own name and e-mail in the comment below. Do you want to win one of these nice t-shirts from Velga Verdi? Let's go!









jacket - vintage | t-shirt - Volga Verdi | pants - Zara | bag - vintage | shoes - H&M | watch - Dolce & Gabbana 



You Might Also Like

147 komentarze

  1. zestaw i Twój i Adama tak samo mi się podoba:)

    ReplyDelete
  2. Agnieszka Insińska
    agnieszkazg@o2.pl

    ReplyDelete
  3. Olivia Spychaj olivia.spychaj@op.pl

    btw: jaram się ramoneską <3

    ReplyDelete
  4. Jolanta Dudkiewicz milka1222@o2.pl

    ReplyDelete
  5. Bartek Piekara

    bartekpiekara@interia.eu

    Great !

    ReplyDelete
  6. szymon piwowarski
    symon5@op.pl

    pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

    www.szymonpiwowarski.blogspot.com

    ReplyDelete
  7. Marta Sobczak! marta.anna.sobczak@wp.pl

    Oczywiście HYPE. Uwielbiam Twoje stylizacje :)

    ReplyDelete
  8. Krzysztof Sobiesiak
    krispriestly@gmail.com

    ReplyDelete
  9. the t-shirt is killin me, simple and perfect
    THOMA BAPTISTE, thoma.baptyst@gmail.com take it easy

    ReplyDelete
  10. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  11. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  12. Ramoneska jest genialna!
    Bardzo mi się tu podoba.

    ReplyDelete
  13. właściwie jest to pierwszy blog o modzie męskiej na jaki udało mi się trafić :) świetne, bardzo podoba mi się koszulka!

    elwira.p93@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Boże! Uwielbiam Cię! Jesteś moim ulubionym męskim blogerem! :)

    ReplyDelete
  15. Ah, wszystko gra jak malina :)
    Męski bloger - my favorite :)

    HIGH FIVE ! :D

    ReplyDelete
  16. nice shirt, nice jacket, really like your outfit

    ReplyDelete
  17. Koletta Sieja , koletta@wp.pl

    ReplyDelete
  18. buty masz meega świetne!!
    całość rewelacyjna !

    ReplyDelete
  19. aj fajnie tu u Ciebie! Dodaje do obserwowanych <3


    noname88@tlen.pl

    martii-martini fashion

    ReplyDelete
  20. świetne zdjęcia ! Mega po prostu .

    ReplyDelete
  21. dzięki! :) świetny zestaw!

    Aga Kowalska, kowalska.a3@gmail.com

    ReplyDelete
  22. Przemek Skarżyński
    przemeks1994@wp.pl

    ReplyDelete
  23. Michalina Pilich
    m.pilich@o2.pl

    ReplyDelete
  24. Paulina Befinger
    befkaa@wp.pl

    ReplyDelete
  25. Magdalena Pasierbek
    madziorek158@o2.pl

    ReplyDelete
  26. Piotr Kaczmarzyk
    kaczmarzyk@aol.pl

    ReplyDelete
  27. Ewelina Pic
    ewelicious@mtv.pl

    ReplyDelete
  28. Julita Król

    julita0076@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Mateusz Maciejczyk
    mat.mac.umb@gmail.com

    ReplyDelete
  30. Paulina Jabłońska
    stoookroootkaaa@o2.pl

    ReplyDelete
  31. Radek Mazurek
    soltero@tlen.pl
    :)

    ReplyDelete
  32. genialny zestaw!

    claraa.bender@gmail.com
    clara bender

    ReplyDelete
  33. Kacper Golba
    katerek@op.pl

    pozdrawiam :3

    ReplyDelete
  34. Kinga Nowak
    pomnik_krolewny@wp.pl

    ReplyDelete
  35. Agnieszka Dudka
    aga.dudka@wp.pl

    ReplyDelete
  36. Monika Hurnik
    monikahurnik@gmail.com

    ReplyDelete
  37. Patryk Rosiński
    hirih2@gmail.com

    :)

    ReplyDelete
  38. em.kluczynska@yahoo.com
    Emma Kluczyńska :)

    świetny look !

    ReplyDelete
  39. yaaay! koszulki są świetne:)
    Natalia Wiśniewska
    natt.wisniewska@gmail.com

    ReplyDelete
  40. Bartosz Góralewski

    bartosz_goralewski@wp.pl

    ReplyDelete
  41. Julia Cabaj
    juliacabaj@tlen.pl

    ReplyDelete
  42. Weronika Nabiałek
    nabialek.weronika@gmail.com

    ReplyDelete
  43. Krzysztof Krupnik
    dead.kennedys@interia.pl

    ReplyDelete
  44. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  45. Paulina Staranowicz
    noowicz@autograf.pl

    ReplyDelete
  46. Ola Siatkowska
    0laszenko@wp.pl
    :D

    ReplyDelete
  47. Wiola Czajkowska, w.czajkowska123@hmail.com

    ReplyDelete
  48. Agnieszka Borkowska borkosiasta@o2.pl

    ReplyDelete
  49. Justyna Maj - zloota@onet.eu

    ReplyDelete
  50. Mariusz Urbanowski - dreamingboy1719@gmail.com

    ReplyDelete
  51. kamus27@interia.pl
    Łukasz Jaćkiewicz

    ReplyDelete
  52. Borys Korban
    tobealadygaga@gmail.com

    ReplyDelete
  53. Ryszard Gajda
    rysiekgajda@op.pl

    ReplyDelete
  54. Justyna Kaciczak
    justyna.kaciczak@interia.pl

    ReplyDelete
  55. Mary
    mery818@gmail.com ;)

    ReplyDelete
  56. Laura Łyczak
    laurka0112@wp.pl

    ReplyDelete
  57. Aleksandra Gąsior
    kreolcia16@wp.pl

    ReplyDelete
  58. Dorota Jakkielska
    lola1315@amorki.pl

    ReplyDelete
  59. Marta Pasikowska
    pasikowskamarta@gmail.com

    ReplyDelete
  60. Justyna Sakowska
    justyna.sakowska@gmail.com

    ReplyDelete
  61. Joanna Hnat
    j.hnat@hotmail.com

    ReplyDelete
  62. Anna Brzozowska-Gąska
    brzoza59@wp.pl

    ReplyDelete
  63. Małgorzata Kołatka
    gosiakolatka@o2.pl

    ReplyDelete
  64. Zosia Szczyplińska
    zszfb@wp.pl

    ReplyDelete
  65. Jacek Rękas
    jacek.r1@gmail.com

    ReplyDelete
  66. Ula Żachowska

    lychejam@gmail.com

    ReplyDelete
  67. Magdalena Bielak
    magda.bielak1@gmail.com

    ReplyDelete
  68. Natalia Dumicz
    ndumicz@gmail.com

    ReplyDelete
  69. Paulina Bobowska
    paulenka91@wp.pl

    ReplyDelete
  70. Marcin Biziorek
    psychol_m@wp.pl

    ReplyDelete
  71. Patrycja Jabłonowska
    qwertyuiopoiuytrewqwer@gmail.com

    ReplyDelete
  72. Aleksandra Bartoszek
    alexandra773@o2.pl

    ReplyDelete
  73. Kamila Gromczyńska
    kaamilaa1991@op.pl

    ReplyDelete
  74. Paweł Pierzchała
    pierzchalapawel111@gmail.com

    ReplyDelete
  75. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  76. Weronika Frymarkiewicz
    frymarkiewicz@poczta.onet.pl

    ReplyDelete
  77. Misia Musiolik
    misiaslava@yahoo.pl

    ReplyDelete
  78. Aneta Dzielińska
    ancia__007@tlen.pl

    ReplyDelete
  79. Magdalena Kryńska
    mm.krynska@gmail.com

    ReplyDelete
  80. Paulina Jaworska
    palkanet@onet.eu

    ReplyDelete
  81. Magdalena Maćkowiak. lena1312@o2.pl

    polubione juz dawno;d

    ReplyDelete
  82. Patrycja Świergiel

    patrycjaquen@gmail.com

    ReplyDelete
  83. Dominika Bednarz
    debelis96@gmail.com

    ReplyDelete
  84. Emilia Stawska
    emilkaa@onet.eu

    ReplyDelete
  85. stefanieforester@wp.pl

    Stefania Arek

    ReplyDelete
  86. Joanna Partyka
    asior28.97@wp.pl

    ReplyDelete
  87. Kinga Rackiewicz
    KRackiewicz@gmail.com

    ReplyDelete
  88. Milena Słowikowska
    milenastranger@gmail.com

    ReplyDelete
  89. Dominika Gajda
    rrrag.doll@gmail.com

    ReplyDelete
  90. Ewelina Żymańczyk

    ewemar.leg@wp.pl

    ReplyDelete
  91. Marcin Zyzak

    zyzakmarcin@gmail.com

    ReplyDelete
  92. Krzysztof Brzozowski
    krzysztof.brzozowski96@wp.pl

    ReplyDelete
  93. eN Wu
    natalia341@poczta.onet.pl

    ReplyDelete
  94. Patryk Gorek
    patryqss@gmail.com

    Już kocham Twojego bloga :D

    ReplyDelete
  95. Karolina Paszkowska
    karolina.paszkowska.92@o2.pl

    ReplyDelete
  96. Dorota Tomaszkiewicz-Mondry

    dorotamondry@wp.pl

    ReplyDelete
  97. dorota wysocka
    dorota_wysocka@epf.pl

    ReplyDelete
  98. Maja Kielar
    majakielar@gmail.com

    ReplyDelete
  99. Natalia Królak
    natalia.krolak@gmail.com

    Zapraszam na mój fun page https://www.facebook.com/Szpadzistka

    ReplyDelete
  100. Katarzyna Socińska
    k.socinska@gmail.com

    ReplyDelete
  101. Mateusz Riabow

    boyfriend.as@gmail.com

    ReplyDelete
  102. Marta Budner

    marta.budner@wp.pl

    ReplyDelete
  103. Iwona Jaguszewska
    iwona.jaguszewska@gmail.com

    ReplyDelete
  104. Julia Szymenderska
    jszymenderska@gmail.com

    ReplyDelete
  105. Michał Berner
    e-mail: misiek600@poczta.fm

    ReplyDelete
  106. Ewa Brzezińska
    dejnaa@go2.pl

    Pozdrawiam :)

    ReplyDelete
  107. Weronika Kokoryn
    nika1240@gmail.com

    świetnie wyglądasz ;)

    ReplyDelete
  108. Magdalena Świątkiewicz
    atenav@wp.pl

    ReplyDelete
  109. Anna Wojech
    enigma-aw@wp.pl

    ReplyDelete
  110. Alicja Moskalik
    alicja.moskalik@o2.pl

    ReplyDelete
  111. Michał Muczko magnol666@o2.pl

    ReplyDelete
  112. Marcin Grygier
    info@marcingrygier.com

    ReplyDelete
  113. Kamil Haponiuk
    hapo55@wp.pl

    ReplyDelete
  114. Agnieszka Wiśniewska
    pepinek300@gmail.com

    ReplyDelete
  115. Ewa Ziemnicka
    effcia990@o2.pl

    ReplyDelete
  116. Gabriela Gąsiur
    gasiura@gmail.com

    ReplyDelete
  117. Fatima Saqlain
    fatilicious@rocketmail.com

    ReplyDelete
  118. Karolina Ubysz
    karolynka.ubysz@gmail.com

    ReplyDelete
  119. Beata Drozd
    onaaa81@wp.pl

    ReplyDelete
  120. Elżbieta Świtulska
    lizzie@wp.pl

    ReplyDelete
  121. n.cwynar@gmail.com
    Natala Cwynar

    ReplyDelete
  122. pshemko.paszkowski@gmail.com

    pshemko paszkowski

    ReplyDelete
  123. klaudialiczbinska@gmail.com

    ReplyDelete
  124. Katarzyna Grochowska
    katarzyna.grochowska@poczta.onet.pl

    ReplyDelete
  125. zbigniew.ziober@gmail.com

    Zbigniew Ziober

    ReplyDelete
  126. Swestalker@Gmail.com

    Szymon Walasek

    ReplyDelete
  127. Marcelina Siek
    marcelina_siek@wp.pl

    ReplyDelete
  128. Dorota Talar
    dorota.talar@o2.pl :-)

    ReplyDelete
  129. Magda Rąpała

    madzia94gg@interia.pl

    ReplyDelete
  130. Karolina Kmiotek
    minipolka85@gmail.com a zestaw mi sie bardzo podoba jaki tutaj zaprezentowales :)

    ReplyDelete
  131. Jurkiewicz Paweł
    paweljurkiewicz@poczta.fm

    ReplyDelete
  132. Emma Kluczyńska
    em.kluczynska@yahoo.com

    Ramoneska świetna !

    ReplyDelete
  133. Even when you is often 'roughing' this situation from inside the wilderness this summer season,
    you won't need to be happy with plain old sausages over hold you included in the trees and shrubs neighborhood. Each individual wine gift baskets can be adjusted along at the 67-inch metal framework, as well as it sufficiently strong to prevent what ever the case foodstuffs you may desire connected to in which. Their gas has been less heavy in addition to the soft than only a baked cheesecake.

    Also visit my web blog cuisinart toaster oven reviews tob-30bw

    ReplyDelete