my favorite sets of fashion week poland fall - winter 2013 !Zdecydowanie właśnie ten młody projektant został moim faworytem z poprzedniej edycji Fashion Week'u. Wojtek, moim zdaniem stworzył najlepszą męską kolekcję ze wszystkich prezentowanych podczas wiosennej edycji Polskiego Tygodnia Mody. Wszystkie projekty, bez wyjątku skradły moje serce i z wielką chęcią prezentowałbym je w czasie nadchodzącej wielkimi krokami jesieni. 
Sylwia Rochala w swojej kolekcji pt. Robot, zachwyciła mnie swoją nowoczesną, minimalistyczną kolekcją.  Projektantka połączyła m.in siatkę o dużych oczkach z przezroczystym PCV, wykorzystała także takie materiały jak ortalion, skórę, a także jedwab. Cała kolekcja bazowała na geometrycznych cięciach i sportowym, lekko futurystycznym casualu.Nenukko co sezon prezentuje jeden z najciekawszych i najbardziej wyczekiwanych przeze mnie pokazów. Także podczas ostatniej edycji nie mogłem się go doczekać. Dlatego bardzo się ucieszyłem gdy duet projektantek i tym razem mnie nie zawiódł. Dziewczyny stworzyły świetną streetową męską kolekcję, w której chyba każdy modny mężczyzna dobrze będzie się czuł  i wyglądał podczas jesiennych spacerów.
 7. Projekt Zoa

You Might Also Like

2 komentarze

 1. genialny wpis! Zoa podbił moje serce.

  ReplyDelete
 2. Jak dla mnie Sobczyk, Wojtek i Kas Kryst niszczą wszystkie banały, to jest magia! O Sobczyku i Wojtku nigdy wcześniej nie słyszałam, dlatego kiedy zobaczyłam te zdjęcia, nie mogłam ukryć podziwu i skomentować Twojego posta. Magia!

  Pozdrawiam
  lazurowaprzestrzen.blogspot.com
  bezdechegzystencji.blogspot.com

  ReplyDelete