ilsho - REWOLUCYJNA APLIKACJA MODOWA + KONKURS !

Przyznaje, trochę mnie nie było, jednak tak jak Wam wspominałem tutaj jak i na moich kanałach social media, sporo ostatnio miałem zmi...Przyznaje, trochę mnie nie było, jednak tak jak Wam wspominałem tutaj jak i na moich kanałach social media, sporo ostatnio miałem zmian. Przeprowadzka, nowe projekty i praca. Jednym dużym projektem była właśnie aplikacja ilsho, którą z wielką radością chciałbym Wam dziś przedstawić. Nie chciałbym tylko żebyście myśleli, że to tylko jakiś post sponsorowany czy reklama. Z ilsho jestem związany od samego początku. Jej pierwszymi zarysami na papierze, jak i pierwszymi modyfikacjami, testami aż po teraz kiedy jest dostępna na Android i IOS ! 
Mega się cieszę, że mogę się nią z Wami dzisiaj podzielić i będziecie mogli być jej częścią. Częścią zupełnie nowej platformy modowej, która myśle będzie totalną rewolucją w Polsce jak i na całym świecie!
I love shopping, to nasze hasło przewodnie. Kto z nas nie kocha zakupów? Aplikacja ta właśnie je Wam ułatwi. W dzisiejszym poście  jednak chciałbym się jednak skupić na wszystkich dostępnych funkcjach aplikacji ilsho! W kolejnych postach będę Was informował o nowościach, zmianach i jeśli będziecie mieli jakieś kłopoty z obsługą to wytłumaczę wszystko krok po kroku.

Kto z nas nie potrzebuje świetnego kompana podczas zakupów, który pomaga nam bawić się modą? Taka jest właśnie aplikacja ilsho, zawsze pod ręką, z nowymi inspiracjami, i co najważniejsze z ludźmi, którzy zawsze są gotowi pomóc nam wybrać strój. Powiem Wam, że jak każdy, mam sytuacje, że nie jestem zdecydowany na
zakup jakiegoś ubrania – powody jak każdy wie, bywają najróżniejsze… Chciałbym jednak zapamiętać co mi się spodobało zarówno w sklepach, jak i w internecie. 

Na ten problem zaradzili twórcy ilsho, moi znajomi pasjonujący się modą i nowymi technologiami. ilsho zainspirowało mnie swoją użytecznością – w jednym miejscu mogę mieć swoją wymarzoną kolekcję, zarówno ze sklepów internetowych, jak i tradycyjnych. 
Dodatkowo mogę obserwować społeczność ilsho i razem możemy inspirować się co modnego warto założyć, zapamiętać. Każde zdjęcie ma również lokalizację. Aplikacja podpowiada lokalizację stacjonarną, jeżeli natomiast Twój wymarzony produkt znalazłeś w sklepie internetowym, wystarczy nacisnąć ikonkę globusa i wkleić skopiowany wcześniej link bezpośrednio do tego produktu. 

Ta aplikacja jest dla wszystkich, którzy chcą wyglądać świetnie i tworzyć swój styl, zarówno dla pasjonatów mody i stylistów, jak i tych, którzy modę traktują swobodniej. Moim zdaniem jest to świetne narzędzie do tworzenia swojej społeczności dla blogerów, stylistów, ludzi, którzy chcą kreować nowe trendy i dzielić się swoim stylem z innymi.


Dodatkowo zachęcam Was wszystkich do wzięcia udziału w konkursie isho ! 
Wystarczy, że udostępnicie ten post na facebooku z #sylwesterilsho ściągniecie aplikacje (AppStore: https://goo.gl/vaRnp3 Google Play: https://goo.gl/l2K9xI ) i dodacie zdjęcie z sylwestrową stylizacją. 
Osoba z największą ilością polubień wygrywa 700 zł do wydania w dowolnej galerii handlowej. Osoba która zajmie drugie miejsce 500 zł, a trzecie miejsce 300 zł ! Zasady są proste, więc nie ma na co czekać, spróbujcie i przekonajcie się sami ! 

Więcej, poznacie już w kolejnych moich postach. Możecie też ściągnąć apkę by ją przetestować 
Napiszcie co o niej myślicie !


You Might Also Like

0 komentarze