ILSHO - KONKURS I NOWOŚCI W APLIKACJI!

Cześć i czołem!  Chciałbym Wam przedstawić kilka nowości w aplikacji ilsho ! Pierwszą i najważniejszą zmianą jest ułatwiony interfe...

Cześć i czołem! 
Chciałbym Wam przedstawić kilka nowości w aplikacji ilsho !
Pierwszą i najważniejszą zmianą jest ułatwiony interfejs, dzięki któremu jeszcze łatwiejsze będzie dodawanie zdjęć i pytanie o opinie innych znajomych lub użytkowników ilsho. Pewnie nie wszyscy wiecie jak nam może to pomóc. Pozwólcie, że przedstawię Wam przykład. 
Kto z nas nie miał problemu z podjęciem decyzji w przymierzalni lub w domu podczas zakupów internetowych. 
Teraz dzięki aplikacji ilsho w prosty sposób możesz dodać zdjęcie interesującego nas przedmiotu czy ubrania i wysłanie prośby o pomoc/opinię naszych znajomych lub innych fanów mody! 
W szybki sposób uzyskamy zdanie innych czy dany produkt jest warty swojej ceny lub czy do nas pasuje. 

Inną rewelacyjną funkcją aplikacji jest geolokalizacja dzięki której dowiemy się jakie perełki czekają na nas w sklepach nieopodal naszego zamieszkania. O tej jednak opcji pozwolę sobie więcej napisać w kolejnym poście.

Tymczasem chciałbym Was jeszcze zaprosić na konkurs aplikacji ilsho który trwa na blogu rebelfashionstyle.com, do zgarnięcia jest aż 1500 zł na zakupy w dowolnej galerii handlowej, zasady są dziecinnie proste także myślę, że nie ma co tracić czasu. Bierzcie udział w konkursie i spełniajcie swoje modowe marzenia!

You Might Also Like

0 komentarze